Kurumsal

MENU KAPAT

Aref Soğutma Sistemleri Dış Tic. Ltd. Şti

Chiller soğutma sistemleri ortam iklimlendirme üniteleri ile hastane, üniversite ve alışveriş merkezleri başta olmak üzere birçok makro yapılarda kullanılan önemli cihazlardan birisidir. Ortam içerisinde ısınan, soğutma işlevini ihtiva eden akışkan gaz sisteminin soğutma kanallarına yönlendirilerek yüksek basınçlı fanlar sayesinde stabil hale getirilen sistem hava soğutmalı chiller sistemidir. Su verimliliğinin az olduğu alanlarda konumlandırılır. Kurulumu özellikle çatı katı gibi havadar mekanlara yapılması tercih edilmektedir.

Vizyon

Vizyonumuz, yarattığı fark ile büyüyen, güçlü ve saygın bir dünya şirketi olmaktır.

Misyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, dürüstlük, şeffaflık adalet ve saygıyı temel prensipler olarak görmek. Müşterilerini ticari başarıyı sürdürebilmede önemli bir paydaş olarak kabul ederken rakipleri ile doğru ve adil bir şekilde yarışmak. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek.

Ticari Bilgiler

Ticari Ünvan: Aref Soğutma Sistemleri Dış Tic. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi: Büyükçekmece
Vergi Numarası 0740513201
Mersis Numarası: 0074051320100014
Ticari Sicil Numarası: 980529 
Adres: Hadımköy Mah. Ayasofya Cad. Elvan Sok. No:3 Enco Tesisleri HADIMKÖY-ARNAVUTKÖY / İSTANBUL

Sertifikalar

Aref Tecrübesi

Chiller soğutma alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı, güvenli ve kesintisiz hizmet kalitesi sunarak, sektörde emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Üstün Teknoloji

Firmamız teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimize daha verimli, enerji sarfiyatını düşürücek cihazlar üretmektedir. Chiller cihazların da kullanılan ekipmanlar Avrupa standartların 'da olup yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Yaygın Servis Ağı

Türkiye geneli geniş chiller teknik servis ağı ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. İstanbul içi 2 saat, şehir dışı 4 saat servis garantimiz bulunmaktadır.

A+ Malzeme Kalitesi

Yurt içi , yurt dışı ürün ve hizmetleri ile “müşteri memnuniyeti” sağlayan, sektörün tanınan firması AREF SOĞUTMA SİSTEMLERİ ; EN ISO 9001: 2008 ve CE sertifikalarına sahiptir.

BİZİ TERCİH EDENLER

Turkish TechnicSiemensÖzgülmak Plastik Makinaları Ltd.Sistem AlüminyumRenova
Jütesan AlüminyumAdaplasmakModern Ambalaj