Teknik Servis

MENU KAPAT

Teknik Servis Hizmetlerimiz Nelerdir?

Aref Soğutma olarak;

Su soğutmalı chiller ve hava soğutmalı chiller ürünlerinin kurulum, montaj, arıza, bakım ve onarım tamiratlarını 7/24 müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Aref Soğutma personelleri, gerekli seminer ve  eğitim aldıktan sonra profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Hizmetlerimizde daha kaliteli ve hızlı çözüm için son teknoloji ölçü aletleri kullanmaktayız. Kullanmakta olduğumuz tüm ölçü kontrol aletleri, TSE ve diğer ilgili kuruluşlar tarafından kalibrasyonları yapılmış cihazlardır.

Aref Marka Chiller cihazlarınızda herhangi bir arıza meydana geldiğinde İstanbul içi 2 saat, şehir dışı 4 saat servis garantimiz bulunmaktadır. Chiller soğutma cihazlarımızda kullandığımız bütün ekipmanlar fabrikamızın deposun da mevcut olup yedek parça sorunu asla yaşanmaz.

Türkiye geneli geniş chiller teknik servis ağı ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Teknik Servis Hizmetlerimiz Nelerdir?

Aref Tecrübesi

Chiller soğutma alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı, güvenli ve kesintisiz hizmet kalitesi sunarak, sektörde emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Üstün Teknoloji

Firmamız teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimize daha verimli, enerji sarfiyatını düşürücek cihazlar üretmektedir. Chiller cihazların da kullanılan ekipmanlar Avrupa standartların 'da olup yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Yaygın Servis Ağı

Türkiye geneli geniş chiller teknik servis ağı ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. İstanbul içi 2 saat, şehir dışı 4 saat servis garantimiz bulunmaktadır.

A+ Malzeme Kalitesi

Yurt içi , yurt dışı ürün ve hizmetleri ile “müşteri memnuniyeti” sağlayan, sektörün tanınan firması AREF SOĞUTMA SİSTEMLERİ ; EN ISO 9001: 2008 ve CE sertifikalarına sahiptir.

BİZİ TERCİH EDENLER

Turkish TechnicSiemensÖzgülmak Plastik Makinaları Ltd.Sistem AlüminyumRenova
Jütesan AlüminyumAdaplasmakModern Ambalaj